Rohesmuuti väljakutse!

Eesti Vabariik 100 sünnipäevakuul osaleb Grüne Fee naiskond Smuutimutid Rohesmuuti väljakutsel. Selle tulemusena sünnib smuutitaride poolt iga päev üks väga hea ja järgiproovimist vääriv rohesmuuti. Smuutide retseptid lähevad üles Grüne Fee Facebooki lehele ja sealt saab neid proovimiseks vaadata nii palju kui kulub.

Muidugi kutsume kõiki üles ka ise Rohesmuuti väljakutsest osa võtma. Rohesmuutiks võib lugeda smuutit, mille vähemalt üks komponentidest on roheline köögivili või lehtvili. See aga ei tähenda, et smuuti ise peab ainult rohelist värvi olema. Kui lisada sinna tumedaid marju, nt mustikaid, siis muutub smuuti lillakaks, kui lisad kakaod, siis šokolaadipruuniks. Kasuta smuutides marju, puuvilju, köögivilju, pähkleid-seemneid ja erinevaid nn supertoite, lase aga fantaasial lennata!

NB! Üks oluline nüanss veel, rohesmuuti ei sisalda rafineeritud suhkrut! Lisaks, kui sa soovid kasutada toitvamates smuutides piimatooteid, siis kasuta keefiri, maitsestamata jogurtit vmt hapendatud piimatooteid.

Osale väljakutsel, tee endale iga päev 1 rohesmuuti ja võid võita lisaks heale enesetundele ka lahedaid auhindu. Registreeruda saad siin:  www.triinutoidumaailm.ee/rohesmuuti-valjakutse/.

#Rohesmuutiväljakutse #GrüneFee #rohesmuuti

 

< tagasi