Blogi

Rohesmuuti väljakutse!

Grüne Fee rohesmuuti väljakutse

Eesti Vabariik 100 sünnipäevakuul osaleb Grüne Fee naiskond Smuutimutid Rohesmuuti väljakutsel. Selle tulemusena sünnib smuutitaride poolt iga päev üks väga hea ja järgiproovimist vääriv rohesmuuti. Smuutide retseptid lähevad üles Grüne Fee Facebooki lehele ja sealt saab neid proovimiseks vaadata nii palju kui kulub.

Muidugi kutsume kõiki üles ka ise Rohesmuuti väljakutsest osa võtma. Rohesmuutiks võib lugeda smuutit, mille vähemalt üks komponentidest on roheline köögivili või lehtvili. See aga ei tähenda, et smuuti ise peab ainult rohelist värvi olema. Kui lisada sinna tumedaid marju, nt mustikaid, siis muutub smuuti lillakaks, kui lisad kakaod, siis šokolaadipruuniks. Kasuta smuutides marju, puuvilju, köögivilju, pähkleid-seemneid ja erinevaid nn supertoite, lase aga fantaasial lennata!

NB! Üks oluline nüanss veel, rohesmuuti ei sisalda rafineeritud suhkrut! Lisaks, kui sa soovid kasutada toitvamates smuutides piimatooteid, siis kasuta keefiri, maitsestamata jogurtit vmt hapendatud piimatooteid.

Osale väljakutsel, tee endale iga päev 1 rohesmuuti ja võid võita lisaks heale enesetundele ka lahedaid auhindu. Registreeruda saad siin:  www.triinutoidumaailm.ee/rohesmuuti-valjakutse/.

#Rohesmuutiväljakutse #GrüneFee #rohesmuuti

 

Värskust täis piknikukorv võib olla Sinu!

salat kurk maitseroheline

Ilma maitserohelise ja salatiteta ei saa läbi ükski köök.

Eesti suurima maitsetaimede kasvatajana toetab Grüne Fee detsembris TV3 köögisaadet “Hommiku maitsed”, et saadetes valmistatavad road ikka kõige parematest toiduainetest saaks valmida. Selleks, et saate vaatamine veelgi lõbusamalt läheks, on kõigil soovijatel võimalus võita Grüne Fee tooteid koos termoregulatsiooniga piknikukorviga.

Võitmiseks vasta saates esitatavale küsimusele Grüne Fee Facebookilehel  /GryneFee ja jää loosimist ootama. Sõbraks hakkamine ja mängu jagamine ei tee ka paha. Esimene saade koos Grüne Feega läheb eetrisse 25-ndal novembril TV3-s kell 10 hommikul.